Liela-talka-21-03-001_max_original

Daugavpils pilsētas pašvaldībā, tāpat kā visā pārējā Latvijā, Lielās Talkas norise šajā gadā tiek plānota 24.aprīlī. Sakarā ar valstī joprojām esošo ārkārtas situāciju, pastiprinātiem drošības apstākļiem un pašreiz noteikto sociālās distancēšanās aicinājumu, talkas norise šajā gadā atšķirsies no iepriekšējiem gadiem, kad tieši pulcēšanās salīdzinoši lielās cilvēku grupās un kādas teritorijas kopīga sakopšana bija viens no galvenajiem Lielās Talkas vadmotīviem.

Ņemot vērā to, ka pašreizējā situācija valstī liek būt piesardzīgiem un atbildīgiem, aicinām pašvaldības iedzīvotājus talkot vienatnē, divatā – ievērojot divu metru distanci savā starpā, vai arī talkot kopā ar ģimenes locekļiem, ar ko dzīvojiet kopā vienā mājsaimniecībā. Talkas norises organizēšanai un talkošanai ir nepieciešams reģistrēt talkošanas vietu, kas ir izdarāms mājas lapā: www.talkas.lv, kā arī ierodoties Daugavpils pilsētas pašvaldības iestādē “Komunālās saimniecības pārvalde” 21.aprīlī no plkst. 13.00 – 17.00, reizē saņemot arī talkas norisei nepieciešamos maisus.

Informējam, ka savāktie sadzīves atkritumi ir jāievieto tikai Komunālās saimniecības pārvaldes izsniegtajos talkas maisos un reģistrācijas brīdī noteiktajās vietās, lai Lielās Talkas  ietvaros savākto atkritumu izvešana noritētu raiti un nerastos šaubas par savākto atkritumu izcelsmi.

Priecāsimies par jebkuru pieteikto talkošanas vietu, izrādīto iniciatīvu un vēlmi veikt mūsu pašvaldības teritoriju sakopšanu. Tikai kopīgiem spēkiem mēs varam padarīt Latviju tīrāku un sakoptāku! Mēs nedrīkstam arī aizmirst, ka mūsu pienākums ir būt veseliem, pietiekami daudz laika pavadīt svaigā gaisā, kā arī saglabāt Latviju tīru un zaļu nākamajām paaudzēm! Būsim piesardzīgi un atbildīgi, bet nezaudēsim optimismu!


Papildu informācija:

Daugavpils pilsētas pašvaldības iestāde

“Komunālās saimniecības pārvalde”,

Saules iela 5a, 113.kabinets.

Tel. 65476480