Darbn%c4%abcas_original

Daugavpils pilsētas domes Jaunatnes nodaļa organizēs darbnīcu ciklu mikrorajonos – jauniešu pulcēšanās vietās. Darbnīcu mērķis ir popularizēt Daugavpils Jauniešu neformālās izglītības centra darbību un projektu „PROTI un DARI!”. Sekojiet līdzi Jaunatnes nodaļas mājaslapai jaunatne.daugavpils.lv un sociālajiem tīkliem, lai nepalaistu garām darbnīcas Jūsu mikrorajonā. 

Nākošās darbnīcas notiks 23. decembrī plkst. 14.00 Bērnu klubā “Mezgls” (Smilšu ielā 92) un 22. janvārī plkst. 17.00 Bērnu klubā “Ruģeļi” (Gaismas ielā 9) . Jaunatnes nodaļa aicina visus interesentus piedalīties apmācību spēlēs un meistarklasēs „Warhammer 40 000”. Darbnīcu laikā notiks arī DJ paraugdemonstrējumi.

Galda spēles “Warhammer 40,000” notikumi notiek tālajā un tumšajā nākotnē, kurā vienlaicīgi mijas gotika, maģija un zinātniskā fantastika. Dažādu rasu bezkompromisu armijas cīnās par savam idejām vienā kaujas laukā.

“Warhammer 40,000” ir dueļu spēle, bet spēlētāji var spēlēt arī komandās. Parasti spēle notiek uz galda vai pat grīdas, jo spēles norisei nepieciešams daudz vietas. Uz kaujas lauka tiek izvietotas spēļu figūras, dažādi maketi un spēļu ainava, pēc tam sākas cīņa. Spēlētāji kļūst par īstiem pulkvežiem, kuri vada savus karaspēkus un dot pavēles. Spēles “Warhammer 40,000” laikā tiek izmantoti spēļu metamie kauliņi, speciāli lineāli, ruletes un šabloni, kuri nepieciešami, lai izrēķinātu pārvietošanās un uzbrukuma iespējas.

Publicitātes nolūkos pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana.


Papildu informācija

27028209

jaunatne@daugavpils.lv