izdrūkāt

„Spēka zibens”

Nometnes norises vieta: Daugavpils Centra vidusskola

Norises laiks: 02.07.2018. - 27.07.2018.

Nometnes norises adrese: Kandavas iela 17, Daugavpils

Сena: 91 EUR

Nometnes tematika: Pilsētnieka iespējas

Bērnu vecums: 8 - 12

Valoda: Bilingvāli

Darba laiks: 8.00 - 17.00

Cilvēku skaits: 40

Nometnes mērķis:
Iegūt jaunas zināšanas par iespējam attīstīties sportā, mākslā, un zinātnē mūsu pilsētā, iegūt jaunas zināšanas par mūsu pilsētu Daugavpils, pilnveidot savas fiziskās, zinātniskās un mākslinieciskās prasmes, pilnveidot bērnu socializēšanās un sadarbības prasmes.

Nometnes uzdevumi:

Sporta iespējas - nometnes dalībniekiem būs iespēja katru dienu piedalīties vairākās sporta aktivitātēs, spēlēs un rotaļās, grupu veidošanas aktivitātēs. Katrs rīts nometnē sāksies ar rīta rosmi ķermenim, prātam un garam. Iepazīsimies ar komandas spēlēm, ar Austrumu Cīņu sporta veidiem, ar sporta objektiem mūsu pilsētā.
Mākslas iespējas – būs iespēja katru dienu piedalīties kā teātra aktieriem, mākslas aktivitātēs, fotogrāfijas veidošanā - kā vienu no mākslas veidiem. Izveidosim foto un vēstures viktorīnu par Daugavpili, apmeklēsim Marka Rotko centru un Māla mākslas centru.
Zinātnes iespējas - iegūt jaunas zināšanas par ķīmijas procesiem sadzīvē, par E vielām produktos. Ķīmijas laboratorijas jautājumi: vai roku krēmu un dušas želeju var radīt no virtuvē esošām vielām; kā pašam uztaisīt burbuļus un ziepēs, apmeklēsim zinātkāres centrs „ZINOO Daugavpils”, Daugavpils Universitātes zinātnisko korpusu.

Nometnes aktivitātes saistītas ar tematu:

- Sporta iespējas ietvaros bērni minēs mīklas par sportu; spēlēs jutības spēli; sastādīs Daugavpils pilsētas sporta iespējas karti, apmeklēsim Olimpisko centru, velotreku, Volejbola skolu, iepazīsimies ar komandas sporta veidiem un Austrumu veidiem.
- Mākslas iespējas ietvaros bērni rīkos viktorīnu par Daugavpili, piedalīsies ka teātra aktieri izrādē, kā gleznotāji, kā dziedātāji. Apmeklēs Marka Rotko centru un Māla mākslas centru.
- Zinātnes iespējas ietvaros bērni rīkos eksperimenti ar produktiem un vielām. Iepazīsies ar ķīmijas un fizikās procesiem.

Nometnes apmeklējuma vietas:

Zinātkāres centrs „ZINOO Daugavpils”
Daugavpils pilsētas kinoteātris „Silver Screen”
Glābšanas dienests un vizināšanas ar laivām
Bērni dosies pastaigā un izpētīs Daugavpils pilsētas parkus, makslas un sporta objektus
Daugavpils cietoksnis
Latgales Centrālā bibliotēka
Daugavpils Māla mākslas centrs
Nometnē viesosies Jauniešu neformālā izglītības centra biedrības

Kā arī ekskursijas pa pilsētas uzņēmumiem un iestādēm, kuri labprāt pieņems nometnes dalībniekus.

Dienas kārtība:

8.00 – 9.00 – pulcēšanās/ tikšanās
8.45 – 9.15 – rīta rosme 9.30 – 10.00 – brokastis
10.15 – 12.00 – izklaides, rokdarbi, ekskursijas, laika pavadīšana nometnes telpās un ārpus tām 12.15– 13.00 – pusdienas
13.15– 15.00 – nodarbošanās, radošās darbnīcas, ekskursijas 15.15 – 15.40 – launags
15.55 – 17.00 – interešu pulciņi

Informācija par nometnes vadītāju
Berenika Kuļikova
26161276 nika_singitaj@inbox.lv